Колектив Житомирського перинатального центру вирішив, що відсвяткує 10-річчя, коли в Україні запанує мир

Колектив Житомирського перинатального центру вирішив, що відсвяткує 10-річчя, коли в Україні запанує мир

Чисельні датчики, надсучасні комп’ютери, а найголовніше – високопрофесіональні фахівці, у Житомирському обласному перинатальному центрі вже 10 років працюють над тим, щоб новонароджені і їх мами були здоровими.

Лікарі зізнаються: дедалі частіше сумлінні батьки приходять у центр ще задовго до появи дитини, проходять необхідні обстеження, аби упевнитись, що їх нащадки народяться здоровими. Подружжям, які не можуть зачати дитину, тут також нададуть професійну консультацію.

Медики перинатального центру також дбають про майбутніх мам, які мають проблеми зі здоров’ям. Лікарі розповідають: вони постійно удосконалюють свої знання, надають допомогу найсучаснішого рівня, саме тому до них з’їжджаються пацієнтки з усієї України.

За короткий період лікарям цього пологового будинку вдалося вдвічі знизити захворюваність новонароджених, а травматизм малят під час пологів на 25%.

А ще тут виходжують новонароджених малюків, які з’явилися на світ з над малою вагою.

Результат гарантує найсучасніше медичного устаткування і важка щоденна праця лікарів.

Це зараз у Житомир звідусіль їдуть народжувати жінки, а лікарі приїжджають переймати досвід у тутешніх фахівців, а у 2004-му керівник перинатального центру Юрій Вайсберг був першопрохідцем у цій галузі. Заручившись підтримкою колективу, він впроваджував кардинально новий підхід до пологів.

Цьогоріч Житомирському перинатальному центру виповнюється 10 років. Втім колектив вирішив: відзначать річницю, коли у державі налагодиться ситуація і запанує мир.

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту