default image

Висловлюємо щиру вдячність колективу Житомирського перинатального центру за те, що допомогли ще одній парі стати не лише найщасливішими, але й найбагатішими батками на світі. Обравши цей пологовий будинок ми тепер розуміємо, що не помилились.

20.07.2015

default image

Висловлюю щиру подяку усім працівникам ЖОПЦ відділення сумісного перебування матері та дитини, які працювали з 31.10.15 р. по 03.11.15 р. Весь колектив дуже приємний, уважний та професійний. Дякую усім за гарне ставлення та підтримку!!!

04.11.2015

default image

Я, Курилова Вікторія Олександрівна хочу подякувати всьому персоналу відділення сумісного перебування матері та дитини за доброзичливість, людяність і цілковиту віддачу.

20.01.2016

default image

Дякуємо Вашому дружньому колективу за турботу, уважність, ввічливість! За час перебування нам виявили увагу якої не має у інших лікарнях! Наша ЩАСЛИВА родина їде додому здорова і повноцінна, завдяки швидкості та оперативності у прийнятті рішень під час пологів! Усьому колективу що був під час з 01.07.16 – 09.07. 16 р., а це і відділення патології вагітних, і реанімація і ІІ поверх післяродовий дуже ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ від сім’ї УВАРОВИХ!

09.07.2016

default image

Щиро дякуємо Житомирському обласному перинатальному центру за те, що допомогли нам відчути радість батьківства 06.08.15 р. ми з’явилися на світ. Дуже вдячні всьому колективу за увагу, чутливість, розуміння і за професійні навички і вміння допомогти в будь-якій ситуації.

08.08.2016

default image

Я, Зюбенко Михаил Георгиевич, от своего имени и от имени жены, Зюбенко Яцки Анатольевны, приношу Благодарность за здорового сына, благодарю мед. персонал за профессионализм и руководство за КРУТУЮ организацию всего пространства.

26.01.2017

default image

Щиро дякую колективу Житомирського обласного перинатального центру за те, що допомогли з’явитися на світ нашій коханій донечці. Особливу подяку хочу висловити лікарю Заїці Ларисі Володимирівні! Лікар від Бога!

15.06.2017

default image

Я очень благодарна Воеводе Светлане Валерьевне за своих двоих прекрасных сыночков. Благодаря ей я через 6,5 лет бесплодия родила двойню.

15.06.2017

default image

Я, Найдо Татьяна Юрьевна, рожала 04.09.16 р. Хочу отдельно поблагодарить всю рабочую смену 4-ого этажа родзала в эту ночь. Работали очень профессионально. Лично я чувствовала себя защищенно и уверено, будучи «в руках» этих людей.

10.09.2017

default image

Я, Бондарчук А.М. висловлюю подяку відділенню реанімації новонароджених за догляд за моєю дитиною, яка народилась з вагою 690 гр., 32см. Подяка лікарю Лапоногу С.П. та медпрацівникам.

10.11.2017

default image

Я, мама Маркова А.В. щиро вдячна всім співробітникам відділення реанімації, а особливо завідуючому Лапоногу С.П., за те, що врятували мого сина. Весь колектив був чуйний та уважний до моєї дитини. Дякую за високу професійність та добре ставлення.

28.11.2017

default image

Висловлюю подяку всім працівникам ВАІТ за дбайливе відношення та їх професіоналізм.

11.01.2018

default image

Я, Присяжнюк Інна Сергіївна, 10.02.2018 року народила синочка Матвійчика. Хочу подякувати всьому ЖОПЦ, всім лікарям та акушеркам, які допомогли з’явитися на світ моєму синочку! Особливо хочу відзначити Яценко Н.В., Кобилинську О.Г., Заіку Л.В. і подякувати вам за вашу чуйність та уважність до своїх пацієнтів. Народжувала я у зав. відділенням Тищенко М.Ю., пологи пройшли без ускладнень, на позитиві!!! Щиро Вам дякую, Ви лікар з «Великої букви».

13.02.2018

default image

Шановний медичний персонал!!! Дуже дякуємо вам за вашу людяність, терпіння, професіоналізм! В цьому центрі ми вже вдруге. Бачимо, що ви стали ще краще!!! Задоволені відношенням та умовами перебування. Нехай Бог дарує усім вам міцного здоров’я та достойної оплати вашої нелегкої праці! Зі щирими побажаннями та вдячністю сім’я Ковальчуків.

17.03.2018

default image

Щиро вдячна всім працівникам відділення за їхню працю, відношення, професіоналізм. Здоров’я вам і усіх земних благ!

30.03.2018

default image

Дякую працівникам відділення та добре ставлення до пацієнтів.

17.04.2018

default image

Я, Завадська Тетяна Миколаївна щиро дякую всьому колективу післяпологового відділення перинатального центру за професіоналізм, чуйність та доброту. Хай люди цінують вашу працю, а Бог береже вас і ваші сім’ї. Здоров’я всім вам і вашим родинам. Щиро дякую всім.

30.04.2018

default image

Хочемо винести щиру подяку колективу другого поверху ВСПМД, а особливу подяку висловити акушеркам: Бортовській Оксані, Черниш Олені. За їх добре серце, людяність, сумлінне виконання своїх обов’язків. А також, хочу окремо висловити свою подяку дитячій медичній сестрі Алексахіній Марині. Нехай Господь Бог посилає вам усіх земних благ, а Матір Божа від усього вас охороняє!

03.05.2018

default image

Огромное спасибо всем работникам КДБ, медсестрам, врачам и акушеркам. Вы большие умницы! Здоровья вам!

22.05.2018

default image

Я, Башинська Інна Леонідівна, хочу висловити подяку всьому медичному персоналу, а особливо завідуючій відділенням Заїці Ларисі Володимирівні за уважне та доброзичливе ставлення, професіоналізм, поради та допомогу конкретно в моїй ситуації. У відділенні патології панує сприятлива психологічна атмосфера, відчувається злагодженість у роботі і відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків всього колективу,

03.06.2018

default image

Выношу благодарность всему коллективу центра планирования семьи за подаренное счастье – нашу долгожданную доченьку. Поздравляю всех с профессиональным праздником, здоровья вам!!!

12.06.2018

default image

Ми, родина Гайсенюків Руслана та Ольги, хочемо висловити подяку за вашу працю та піклування. Бажаємо в подальшому розвитку та процвітання відділенню, більше родин зробити щасливими.

29.06.2018

default image

Я, мама Куликовського М.Р. щиро вдячна всім співробітникам відділення реанімації новонароджених, а особливо Лапоногу С.П., та Людмилі Іванівні за те, що врятували мого сина, надали своєчасно кваліфікаційну допомогу. Були турботливі, чуйні, добрі. Усім успіхів, здоров’я та Божої благодаті у всьому.

09.07.2018

default image

Ми, пацієнти палати №4, щиро вдячні колективу відділення патології вагітних, особливо лікарю Кобилінській О.Г., так як у роботі та відношенні відчувається відповідальність, професіоналізм, злагодженість, доброзичливість та чуйність. Ви причетні до надзвичайно благородної справи тому, що зберігаєте здоров’я та даруєте щастя одразу для двох життів: матері та дитини. Бажаємо Вам у переддень нового року та Різдва

22.07.2018

default image

Висловлюю всьому колективу відділення постінтенсивного догляду та виходжування недоношених подяку! Дякую вам за терпіння, за допомогу у всіх наших переживаннях та тривогах! Дякую всім медсестрам за те, що вміють кваліфіковано робити всі маніпуляції, які доводиться робити, щоб виходити дітей. Дякую за підтримку! Окрема подяка лікарю Майї Миронівні за те, що вона є. Я дякую Вам за своїх двох діток Наталю та Єгора. Якби не Ваш підхід до нас, ми б

30.07.2018

default image

Висловлюємо подяку акушер-гінекологу Ірині Михайлівні за професіоналізм, інформованість, відданість роботі. Це дуже чуйна і турботлива людина. Взагалі, хочеться відмітити абсолютно весь медперсонал за належне та якісне виконання своїх прямих обов’язків. Маючи досвіт перебування у інших медичних закладах зазначаю, що ЖОПЦ знаходиться на високому кваліфікаційному рівні. Турбота та якісна допомога пацієнту – тут найголовніше. Щиро

02.08.2018

default image

Хочемо висловити величезну подяку всьому колективу Житомирського перинатального центру за те, що допомогли з’явитися на світ нашому первістку – Денису. Ми стали найщасливішими батьками 22.07.2018р. Особливу вдячність хочемо висловити Єфіменко Оксані Миколаївні, завідуючій Людмилі Володимирівні, старшій акушерці Куряті Галині Антонівні та всьому молодшому персоналу, особливо Пантус Богдані Вікторівні – саме вона

04.08.2018

default image

Я, Гладунська М.А., висловлюю свою щиру вдячність завідуючій Заіці Л.В. за те, що маю змогу тримати на руках свого народженого синочка.

10.08.2018

default image

Велика подяка всьому колективу відділення, за ваш професіоналізм, людяність, терпіння, розуміння. Дякую вам за життя та здоров’я моїх діток. Бажаю здоров’я вам і вашим родинам, нехай Господь вас оберігає, щоб ви надалі могли продовжувати таке велике діло, як виходжування наших діток – саме головне в нашому житті.

14.08.2018

default image

Я, Гаврилюк Валентина Миколаївна, перебуваючи у відділенні реанімації ВАІТ дуже вдячна всім працівникам за їхню пильну турботу та увагу до мене. Бажаю їм витримки та сил, люди виконують дуже велику працю, натхненно стараються, дуже терплячі та ввічливі і уважні до пацієнтів. Здоров’я їм та міцного від чистого серця.

16.08.2018

default image

Я, хочу подякувати усім працівникам від щирої душі, здоров’я всім, терпіння і всього найкращого.

16.08.2018

default image

Шановний медичний персонал!!! Дуже дякуємо вам за вашу людяність, терпіння, професіоналізм! В центрі ми не вперше. Бачимо, що ви стали краще!!! Дуже задоволені відношенням до пацієнтів. Нехай Бог дарує усім вам міцного здоров’я та достатньої оплати вашої нелегкої праці! Зі щирими побажаннями та вдячністю.

30.08.2018

default image

Дуже вдячна всім працівникам КДБ, а особливо Морозу В.І. за його уважне ставлення до мене, його компетентність та професіоналізм. Бажаю всім працівникам перинатального центру міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку та мирного неба над головою.

06.09.2018

default image

Я, мама Попок Катерина щиро, від самого серця вдячна всім співробітникам зате, що вони працюють в реанімації особливо хочу відзначити Лапоногу С.П. та Людмилі Іванівні за те, що врятували мою дочку. Вони були добрі та уважні до моєї дитини. Також дякую всьому персоналу також велике дякую. Хай вони всі будуть здорові.

13.09.2018

default image

Висловлюємо найщирішу подяку всьому медичному персоналу ЖОПЦ, особливо Радчук Г.В., Дягіль Олені та персоналу, який також був присутній на пологах. Хочу подякувати за теплі слова підтримки, допомогу та доброзичливе ставлення. Народжуючи тут, я впевнена за своє здоров’я та здоров’я своєї дитини. Дякую! Бажаю вашому колективу сил та наснаги, достойної оплати за вашу працю.

20.09.2018

default image

Висловлюємо найщирішу подяку всьому медичному колективу ЖОПЦ, особливо Радчук Галині Володимирівні, Башинській Олені Олександрівні, працівникам, яких нажаль не знаю поіменно, за чудове, чуйне, доброзичливе ставлення до своїх пацієнтів і партнерів по пологах. Народжуючи тут, відчуваєш себе особливою, хоча тут за добу народжується так багато немовлят. Низький уклін вам і вашій праці!!!

20.09.2018

default image

Я, Попелюк Вікторія – мама довгоочікуваного та найважливішого синочка Артема! Мій синочок народився на 28 тижні вагітності та після реанімації потрапив до відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених. Завдяки працівницям («дівочкам», як я їх називала), ці нелегкі для нашої родини часи пройшли з великою підтримкою по відношенню до мого синочка та й до мене. Медсестри навчили мене поводженню з дитиною, завжди приходили на допомогу, коли вона була нам потрібна. 

Тетяна та Іванка – чутливі та чуйні працівниці – ДЯКУЮ! Окрема подяка лікарю Майї Миронівні від мене та від вашого пацієнта, якого Ви називали «Геракла», за Вашу психоемоційну підтримку, за Ваш професіоналізм. Коли Ви заходили до палати, то ставало спокійно на душі. Ви Лікар з великої літери та фанат своєї справи. Дякуємо за синочка!!! 

26.09.2018

default image

Я, мама Гайдученко Ольга Юріївна, щиро дякую колективу реанімації новонароджених за те, що вони виходили мого синочка Назара, який народився 14.09.2018р. з вагою 1380,0 щире їм українське спасибі.

28.09.2018

default image

Хочу подякувати медичному персоналу Житомирського ОПЦ, відділення планування сім’ї за надання професійної допомоги та уважного ставлення при кожному зверненні у ваш заклад. Всі мої потреби вирішуються, завдяки вам.

09.11.2018

default image

Я, Демченко Юлія Русланівна, перебуваючи у відділенні реанімації, хочу подякувати всьому персоналу за те, що з 25 по 27 листопада приділяли велику та пильну увагу до мене та моєї донечки, ставилися з розумінням та повагою. Бажаю всім довгих років співпраці персоналу.

27.11.2018

default image

Найдорожчі, найдобріші, найтурботливіші працівники реанімаційного відділення, у мене бракує слів, щоб висловити вам свою подяку. До мене ставились як до рідної людини (сестри, доньки). Якби не ваша підтримка та професіоналізм, мені було б дуже важко. Бажаю вам усім міцного здоров’я, благополуччя у родинах, успіхів у роботі та нехай здійсняться усі ваші заповітні мрії. З великою вдячністю Бевз Зоя Юріївна, чоловік Олександр та синочок Артурчик.

03.12.2018

default image

уже вдячна лікарю та медсестрі генетичного кабінету № 3 (лікар Покрасова С.А. та медсестрі Пашута С.В.) за їх чуйність та повагу до пацієнтів. Вони змогли знайти підхід до нашої дитини з тяжким порушенням здоров’я. Дякуємо їм за це. Хай у наступному році Господь дарує їм здоров’я та щастя.

12.12.2018

default image

Ми, родина Котюк щиро дякуємо всім працівникам відділення інтенсивної терапії новонароджених, а саме: лікарям, медсестрам, молодшим медичним працівникам за увагу, доброту, щирість, піклування. Дякуємо за ваш професіоналізм, за недоспані ночі, за те, що виходили нашу дитину і завжди були поруч з нею, коли їй це було особливо життєво необхідно. Наша родина вдячна за те, що ми маємо змогу бачити, як росте наша дитина, яка з кожним днем все більше і більше радує нас. Саме завдяки тому, що ви дійсно професіонали, ми маємо можливість тримати свою дитину на руках. Нехай Бог дасть вам всім сил і терпіння врятувати ще не одне маленьке життя, подарувати промінь щастя не одній родині. Нехай робота приносить вам задоволення, щоб ви бачили лише пропорційні результати своєї праці. З безмежною вдячністю та з слізьми радості на очах, сім’я Котюк: тато – Роман, мама – Катерина, донечка – Поліна. 

P.S. Усім родинам, чия дитина вирішила раніше побачити світ своїми очима, бажаю терпіння, сил, віри в своїх дітей, віри в кваліфіковану допомогу медичних працівників. Підтримуйте одне одного, бо це дійсно необхідно родинам, які опинились в такій ситуації (з власного досвіду можу сказати, що це допомагає).

15.12.2018

default image

Дуже вдячна медичному колективу постінтенсивного догляду за професіоналізм, турботу, за щирість у догляді за моїм немовлям. Окреме спасибі Майї Миронівні за турботу про малюків та їхніх мам. Дай Бог усім вам міцного здоров’я та радості, вдячності і любові.

08.01.2019

default image

Я, мама Рябич О.В. сердечно вдячна лікарям, медсестрам та обслуговуючому персоналу ВІТН за професіоналізм, уважність та компетентність у наданні допомоги моєму сину. Безмежно вдячна завідувачу Сергію Петровичу, який врятував нашого хлопчика, швидко зреагував та надав своєчасне лікування. Колектив ВІТН орієнтований на результат своєї роботи, з почуттям людяності. Ще раз Велике Спасибі! Ваша професія дана Вам Господом Богом. Бажаємо вам міцного здоров’я,

25.01.2019

default image

Я мама Невмержицької Вероніки, яка народилась 05.01.18 р. на 32-му тижні вагітності в тяжкому стані. Дуже вдячна персоналу реанімаційного відділення, які виходили мою донечку і з турботою ставились як до мене так і до донечки. Це професіонали своєї справи. Я буду Бога молити за їх за те, що врятували мою донечку.

25.01.2019

default image

Дякую усім працівникам КДБ за вашу нелегку працю, професіоналізм, ставлення до пацієнтів та просто за те, що ви є.

29.01.2019

default image

Ми, сім’я Савінець, хочемо висловити подяку за допомогу з’явитися на світ нашому синочку – Тарасу 19.02.2019 р. Лікарю акушер-гінекологу Сухончак Романі Миколаївні, акушерці – Галині Григорівні, санітарочці (не пам’ятаю імені), що була з ними в команді. ВИ – НАЙКРАЩІ! Дякуємо персоналу післяпологового відділення за їхню чуйність, доброзичливість та професіоналізм – ТАК ТРИМАТИ! Всім наснаги, терпіння, достатку, розуміння та просто людського щастя.

19.02.2019

default image

Вдячні всім лікарям та медсестрам за старанну працю, хороше ставлення до нашої сім’ї. Ми вдячні вам за старанно виконану роботу. Ми вами дуже задоволені. Бажаємо надалі залишатися такими, як ви є.

22.02.2019

default image

Я, Бондарчук Таня, дуже вдячна всім медичним працівникам за турботу, професіоналізм, щирість, доброту та любов до мого Владічка. Бажаю Вам здоров’я, терпіння та щирих і вдячних мам.

06.03.2019

default image

Я, Задніпрянець О.М. – мама довгоочікуваного синочка Богданчика, висловлюю подяку медичним працівника постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених малят за їхній професіоналізм, відданість, щирість, турботу, ввічливість та любов до мого синочка. Хочу побажати вам міцного здоров’я, терпіння та вдячних мам. Окрема подяка лікарю Майї Миронівні за те, що вона професіонал від Бога –низький Вам уклін, за відданість своїй справі

06.03.2019

default image

Я, мама, Заєць Ю.А. прекрасної дівчинки Кіри, ми народилися на 33 тижні вагітності з вагою 2, 100 в тяжкому стані. Наша сім’я дуже вдячна персоналу реанімаційного відділення за проявлений професіоналізм в своїй сфері та чутливе ставлення як до нашого немовляти, так і до членів нашої сім’ї.

12.03.2019

default image

Дуже вдячна співробітникам Житомирського перинатального центру за чуйне ставлення до людей, вміння вислухати та щире відношення до своєї праці. Дякую.

14.03.2019

default image

Як добре, що є такі лікарі та їх помічники – сестрички та акушерки у перинатальному центрі. Низький уклін вам за працю для покращення нашого (пацієнтів) здоров’я. Особлива подяка завідуючій поліклінічного відділу – центру планування сім’ї Алексійчук Н.М. Спасибі Вам, лікарю! Ви повернули мені і моїй родині надію на все найкраще. Сьогодні ми маємо результат – наших діточок. Дякуємо, дякуємо, дякуємо!

14.03.2019

default image

Я, Бендерець Марія, перебувала у відділенні близько 3-х тижнів зі своїми донечками. Дякуючи медичному персоналу та завідувачці відділення за їх нелегкий труд, ми їдемо додому. Дуже вам вдячна і низький уклін за вашу роботу.

20.03.2019

default image

Хочу висловити подяку акушерам, які працювали з нами протягом трьох днів. Я знаходилась в багатьох мед. закладах нашого міста, але ніде не зустрічала таких відданих своїй праці медпрацівників. Окрім своїх службових обов’язків, вони ще встигають надавати психологічну допомогу. Протягом 24 годин на добу залишаються чуйними, відповідальними, готовими прийти на допомогу. Дуже задоволена своїм лікуючим лікарем Оксаною Миколаївною

04.04.2019

default image

Дуже вдячна за чуйне та уважне ставлення лікаря Попович Л.В., медичної сестри Бортнік Л.В. Бажаю міцного здоров’я. Божої благодаті та успіхів у вашій не легкій роботі.

24.04.2019

default image

Я, мама, Борисенко А.Ю. щиро дякую всьому персоналу відділення реанімації новонароджених за виходжування моєї недоношеної дитини. Велике спасибі за ваші старання та знання, за ваші зусилля і поради, за вашу доброту і розуміння, за ваш професіоналізм і майстерність. Ви – чудові лікарі і я бажаю вам ще багатьом діткам, кожного дня визначаючи перемогу над серйозною проблемою та в якості нагороди отримувати посмішки та повагу оточуючих.

27.07.2019

default image

Я, Выговская Юлия Ивановна, хочу выразить глубокую благодарность доктору-профессионалу, доброму, отзывчивому, позитивному человеку с  большой буквы - Романе Николаевне, которая уделила много времени и внимания мне и моему ребенку. За период нахождения в больнице было проведено обширное обследование всего организма, нашли причину предварительных негативных анализов совсем в другом, что привело к быстрому выздоровлению. Отдельная благодарность также  всему персоналу за ночные уколы, чистоту в боксах, за неожиданную замену постельного белья без моих просьб. И это все без сомнения результат хорошо организованной системе, режиму и порядку со стороны заведующей Заике Ларисе Владимировне, её внимательному отношению к пациентам. Благодарная пациентка Выговская Ю.И.

05.08.2019

default image

Я, пацієнтка палати № 5 відділення патології вагітних, хочу висловити подяку Заіка Л.В., Сальковій Л.М., Брокарєвій М.І. та Астрейко О.В. та іншим лікарям та медсестрам за професіоналізм. Адже усі разом вони чудово справились з аритмією плоду, яку виявили на обстеженні КТГ. І зараз із моєю дитиною все гаразд, вона здоровенька. Велике спасибі за компетентність, професіоналізм і відданість, за ваше покликання бути ЛІКАРЯМИ! Тепер я

06.08.2019

default image

Щиро вдячна медичному персоналу центру за дбайливе ставлення до пацієнтів, за співчуття до чужих проблем, за небайдужість. Бажаю Вам процвітання на довгі роки. Гарних вам заробітних плат і всього найкращого. Наша безмежна вдячність.

14.08.2019

default image

Я, Бабська Н.О., перебуваю зі своєю донечкою у відділенні вже місяць. Вдячна медичному персоналу та завідувачці відділення за їхню турботу і клопіт про наших діток, за їх нелегкий труд. Ми їдемо додому з любов’ю у серці. Низький вам уклін.

08.09.2019

default image

Я, Голубенко Яна Вікторівна, хочу подякувати всім працівникам відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених. Особливо хочу відмітити старанну роботу привітних медсестричок, які і в день, і в ночі були готові відповісти мені на будь-які, можливо іноді смішні, але важливі для мене запитання, допомогти, коли я, як новоспечена мама цього потребувала. Прибиральниці які завжди ідеально прибирали нашу палату та заходили на пів хвилинки для того, щоб запитати як справи та побажати скорішого одужання. Велику вдячність висловлюю Смоляр Маї Миронівні, яка тримає цей чудовий колектив в своїх сильних жіночих руках, за професійний підхід та особливу турботу про малюків та їхніх мам. Дякую!

09.09.2019

default image

Я, Дідківська Юлія Георгіївна, мій син Артем і ваш підопічний Макар та голова нашого сімейства Олександр хочемо щиро подякувати за недоспані ночі, та чуйне ставлення всім медичним сестрам відділення постінтенсивного догляду новонароджених. Велике дякую всім працівникам даного відділення за таку милу і привітну посмішку вранці за підтримку у важку хвилину.  Велика вдячність завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, за її усмішку підтримку та іноді сувору настанову по догляду за дитиною. Всім Вам величезної удачі в нелегкій праці, здоров’я  безмежного, зарплати величезної та поваги від пацієнтів. Залишайтеся такими як ви всі є. З повагою сім’я Дідківських, мама – Юлія, тато – Олександр, сини Артем та Макар. Дякуємо Вам!

09.09.2019

default image

Ми, родина Дідківських, щиро дякуємо всім працівникам відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей, а саме завідуючому відділенням, кожному з лікарів та кожній людині в даному відділенні, яка безпосередньо проводить догляд за недоношеними дітьми. Я ніколи не забуду той день, коли наш хлопчик з’явився на світ 09.08.2019 р. з вагою 2010,0 пологи передчасні, ризик великий, але завдяки вашому професіоналізму  наше сонечко поруч, він дихає, набирає вагу, щоденно радує своєю посмішкою. Хочу побажати всім працівникам: слухняних пацієнтів, добрих батьків, поваги Вам здоров’я побільше, терпіння, та гідної оплати вашого безцінної праці. З повагою мама – Юлія, тато – Олександр та ваш підопічний Макар.

09.09.2019

default image

Я, Гайдук Олена Миколаївна та Марійка, хочемо подякувати всім працівникам відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених за їх професіоналізм, турботу, моральну підтримку, щирість, доброту, любов до моєї дівчинки. Особлива вдячність завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, що тримає дисципліну в колективі. Колектив чудово та вміло виконує всі настанови лікаря. Прибиральниці тримають кімнати в стерильній чистоті. Нехай

12.09.2019

default image

Я, Вивдич Маргарита, хочу выразить огромную благодарность всему медперсоналу, отделения постинтенсивной терапии. Особенная благодарность доктору Смоляр М.М., благодаря Вам мы уезжаем домой здоровенькими. Спасибо вам всем, за профессионализм и поддержку.

17.09.2019

default image

Я, Веренчук Марина і мої донечки, хочемо подякувати всьому персоналу відділення постінтенсивного догляду за професіоналізм, доброту та турботу. Тут працюють класні професіонали та чудові люди. Дякую за Вашу нелегку роботу.

17.09.2019

default image

Я, Сичевська Анастасія Михайлівна, дуже вдячна колективу лікарів акушерів та медперсоналу за гарне ставлення до пацієнтів. Лікарі на протязі лікування надавали психологічну допомогу і підтримували морально. Окремо хочу подякувати завідуючій відділенням Заіці Ларисі Володимирівні, яка відносилась із розумінням та щирим серцем. Загалом тільки позитивні спогади про відділення. Рекомендую більше розповідати рідним близьким про цей заклад. Щиро дякую!!!

23.09.2019

default image

Ми, вагітні палати №7 безмежно вдячні за професіоналізм та турботу лікарів (особливо лікуючого лікаря палати №7 Інну Миколаївну). Дякуємо, що виконуєте свої професійні обов’язки на найвищому рівні. Дякуємо Оксані Іванівні за безболісні уколи та крапельниці, та Олі за чистоту і добросовісне виконання своєї роботи.

24.09.2019

default image

Я, Павленко Олександр Сергійович, від нашої сім’ї, хочу подякувати всьому персоналу відділення за професіоналізм та турботливе відношення до синочка та дружини. Всім щиро дякую!!!

25.09.2019

default image

Я, Муравська Надія, хочу подякувати всьому медичному персоналу за терпіння, людяність та завжди приємні посмішки. Також дякую прибиральницям, особливо Галині Василівні, за завжди чисті та приємно пахучі палати. Особливо хочу відзначити лікаря Смоляр М.М. – це лікар з великої букви. Всім щиро дякую. Я ще колись до вас повернусь

25.09.2019

default image

Я, Дітрих К.Ю. хочу висловити подяку за поміч у складний для мене час та якісне лікування, персоналу – за професійну допомогу та гарне відношення.

28.09.2019

default image

Я, Романенко Л.М. висловлюю щиру подяку працівникам відділення патології вагітних за їх професіоналізм, за гарне відношення до пацієнтів. Дякую, що за час перебування у відділенні піклувалися про мене. Приїду до вас за немовлятком. 

P.S. Але хотіла б зауважити, якщо є можливість в ВПВ відокремлювати пацієнток з схожими діагнозами і селити в одну палату, тоді буде зручніше доглядати і це не позначиться на психологічному стані інших. Маю на увазі: Породілля з породіллями, для більш ускладнених випадків відокремити палату з комфортом. Дякую за розуміння.

28.09.2019

default image

Я, Шпичко Ольга Володимирівна, щиро вдячна всьому медичному персоналу за їх щоденну, щогодинну, щохвилинну турботу. Окрема вдячність завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, яка досконало знає свою справу. Бажаю щоб ви залишалися таким дружнім колективом під керівництвом такого професійного керівника. Дякуємо! Сім’я Шпичко.

08.11.2019

default image

Наша родина, Гейло висловлює велику вдячність усьому персоналу, відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених, на чолі з завідуючою відділенням Смоляр Майєю Миронівною. Дякуємо Вам, всім і кожному, за професійність, цілковиту віддачу своїй роботі, цілодобовий нагляд при цьому, завжди турботливий, лагідний. Бажаємо здоров’я Вам і Вашим родинам, нехай Господь оберігає вас. Щирої вдячності від працівників та підвищення

11.11.2019

default image

Я, мама трійні, Кропивницька Вікторія Вікторівна. Дітки народились передчасно і були дуже незрілі. Але завдяки професіоналізму працівників відділення інтенсивної терапії новонароджених вдалося неможливе врятувати життя моєї дитини тому, я безмежно вдячна колективу терапії медсестрам, лікарям, завідуючому за їх самовідданість роботі, турботу про діток. Ви навіть не уявляєте, скільки любові і сил покладено, щоб хоча б на крок наблизити

13.02.2020

default image

Ми, батьки новонародженого Довжука В’ячеслава Павловича, щиро вдячні працівникам реанімаційного відділення інтенсивної терапії новонароджених, а саме Лапоногу Сергію Петровичу, кожному лікарю окремо, які дуже багато приклали сил для того щоб реанімувати та лікувати нашого синочка. Також, дуже-дуже вдячні кожній медсестрі, які не тільки робили величезну роботу, але і підтримували нас самостійно. За час перебування нашого Славчика у реанімаційному відділенні, протягом 73 доби, медичні працівники показали велику професійність і величезну людяність до нашої дитини і до нас окремо. В ці, тяжкі хвилини для нас, вони підтримували нас та надихали надалі. В цьому видно підготовку до складних ситуацій та професіоналізм всіх робітників. Ми вам дуже-дуже вдячні і хай бог благословить всіх вас і воздасть за ваш титанічний труд. З великою повагою до вас та до вашої праці сім’я Довжуків.

05.03.2020

default image

Я, Купрєєва Тетяна Сергіївна, хочу висловити вдячність усьому медичному персоналу та техперсоналу за вашу нелегку працю. Щира подяка Вам за ваш клопіт, за ваші переживання, за ваш професіоналізм. Особиста і щира подяка завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні. Ви – майстер своєї справи. Дякую за професійний підхід до кожної дитини у відділенні. Ваша професія дана Вам Богом. Нехай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро і достаток.

16.03.2020

default image

Від усього серця хочу висловити слова подяки за професіоналізм і за благородну працю відділенню постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених. За весь час, що ми у вас пробули, у мене немає жодного слова для нарікань. Низький уклін і величезне спасибі завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, за її чуйне серце і любов до діток, за відповідальність і фанатичне ставлення до роботи. Також, хочеться подякувати медсестрам за вміле і професійне ставлення до маленьких пацієнтів. Окреме спасибі молодшому медичному персоналу за чистоту, охайність і чуйність. Бажаю Вам всім вашим родинам міцного здоров’я, достатку, будьте успішні і щасливі. З повагою найщасливіша матуся Крапевницька В.Ю.

 

13.04.2020

default image

Я, Безверха Юлія Леонідівна неодноразово знаходилась на лікуванні у ВПВ завдяки якому вже маю двох чудових діток та в надії ще раз відчути радість материнства. 

Хочу висловити свою щиру вдячність за високий кваліфікаційний рівень, професіоналізм та турботу насамперед завідуючій відділенням Заіці Ларисі Володимирівні та усьому медичному персоналу за належне та якісне виконання своїх прямих обов’язків. Усьому колективу бажаю міцного здоров’я вам і вашим родинам, процвітання та наснаги у вашій нелегкій праці. З повагою та найкращими побажаннями Безверза Ю.Л. палата №7

05.05.2020

default image

Від усього серця хочеться подякувати відділенню постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених за дбайливе ставлення та професіоналізм. Також велике спасибі всім медичним сестрам за дбайливе відношення до немовлят і також молодшим медичним сестрам за чистоту у відділенні. Особливе дякую лікарю Смоляр М.М. за чуйне відношення до немовлят і лікування. З повагою Тимофійчук І.В.

18.06.2020

default image

Від усього серця хочеться подякувати колективу відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених за дбайливу працю. Величезне спасибі завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, за її чуйне серце і любов до дітей за її відповідальність до своєї роботи. Також велике спасибі медичним сестрам за вміле ставлення до маленьких пацієнтів. З повагою Гергило Т.В.

01.07.2020

default image

Я, Вильхова Екатерина Юрьевна, хочу оставить положительный отзыв о Перинатальном центре патологическом отделении. Уже больше месяца я нахожусь в этой клинике под пристальным наблюдением замечательного персонала. У меня предлежание плаценты и несколько раз были кровянистые выделения. Когда такое случалось, персонал действовал очень профессионально. Была очень оказана своевременная помощь! Несмотря на то, что до плановой операции еще около месяца, я уверенна, что находясь в таких условиях, со мной и моим ребёночком всё будет отлично! Особую благодарность хочу выразить Хмелёвской Надежде Васильевне, она очень внимательная и чувствуется, как сильно любит свою работу! Также она умеет подбодрить и успокоить, что для нас беременных очень важно. Всегда ответит на все интересующие вопросы. Также Леся Валентиновна очень переживает за всех пациентов в палате и готова оказать своевременную помощь. И конечно же, я благодарна заведующей Заике Ларисе Владимировне. Она как мне показалось «живёт» этой работой! Но несмотря на занятость, всегда готова отвечать на вопросы пациентов. Сама я в этом убедилась! Я была под полным впечатлением, когда в конце рабочего дня Лариса Владимировна с добротой ответила на все интересующие меня вопросы. Она сумела меня поддержать и подбодрить. Уверенна, что именно благодаря такой заведующей в отделении полный порядок. Персонал весь замечательный от врачей до санитарок! Ещё меня восхитили все акушерки. Они ставили очень много капельниц и несмотря на то, что у меня очень тяжело найти вены, они их находили и попадали с первого раза. Это говорит о высоком уровне профессионализма. Санитарки всегда своевременно выносили судно, когда я не вставала. Со столовой всегда предлагали еду, если нужно было, то приносили. Хотя я никому ничего не платила! В отделении очень чисто и уютно! Один минус ужасное питание! Хотя персонал к этому не имеет никакого отношения.

28.07.2020

default image

Я, Гаврилюк Лілія Олександрівна, хочу залишити позитивний відгук про свого лікуючого лікаря та перинатальний центр. Лікарі добре ставляться до пацієнтів і завжди дослухаються до моїх вимог. Загалом чудовий колектив. Кращих немає. Буду народжувати у Вас! Рекомендую!

29.07.2020

default image

Я, мама Білобров А.О. щиро вдячна всьому персоналу відділення інтенсивної терапії новонароджених, за турботу, доброту та відданість своїй справі. Я народила недоношеного хлопчика на 33 тижні вагітності і завдяки професіоналізму персоналу, нас перевели у відділення виходжування. Вдячна за таке ставлення до мене та мого синочка. Ви дійсно професіонали своєї справи, які рятують маленькі життя. З повагою та щирою, безмежною

08.09.2020

default image

Хочу висловити безмежну вдячність персоналу і лікарям реанімаційного відділення інтенсивної терапії новонароджених. Дякую Вам за ваші золоті руки, добрі серця, за те, що Ви рятуєте таких беззахисних, маленьких крихіток, якою народилася моя донечка. Дай Вам бог здоров’я, сили і наснаги. З повагою мама Зубрієнко В.С.

26.09.2020

default image

Народжуємо у Житомирському Обласному Перинатальному Центрі вже 3-й раз????
Свого первістка народжувалися в 2015 році по швидкій. Все було для нас вперше, але підтримка лікарів і особливо акушерки Юлії, яка вела нас до самого народження синочка, незважаючи на закінчення своєї зміни!
Пологи відбулися прекрасно і ми зустрілися зі своїм первістком.
Післяпологовий час ми були всі втрьох в палаті, в яку, тільки закричить малюк, постійно прибігали чергові медсестри, щоб допомогти новоспеченим батькам????
У 2019 році дівчинку свою необдумуючи ми також народжували в цьому центрі, але на цей раз ми вимушені були лягти в патологічне відділення на 37-му тижні, так як в мене був пісарій, і при знятті його (знімали вже у самому центрі на огляді) могли початися передчасні пологи. Але доця наша народилася рівно у визначений лікарем термін!
3 тижні я пролежала в патології:
- окрема палата: душ, умивальник, холодильник, телевізор ( скільки я серіалів за цей час передивилася????)
- їжа дієтична, але смачна
- постійно заходили лікарі, медсестри, запитували як самопочуття
- при центрі - були курси для вагітних, майбутніх мам
- організація поїздки вагітних в центр Житомира на музичний концерт і роздача подарунків для малюків
- прибирання кожен день - все настільки було стерильним????
- ще з перших пологів запам'ятався їхній чай і булочка з маслом????

Пологи пройшли чудово, разом народжували з чоловіком.
Палата красива і комфортна. Лікарі всі привітні і такі вже рідні.

На 3-ті пологи (у 2021 році) ми також за тиждень до пологів лягли в патологію, так як ( ми з м.Буча Київської області) і пологи 3-ті можуть бути швидкі. Вже ті самі знайомі прекрасні люди, які впізнають тебе по фамілії????
Пологи пройшли прекрасно - у нас 3 дитина (хлопчик). Лікарям, акушерам, персоналу величезне дякую від усієї нашої родини за їхню працю і турботу????.
Окрема величезна подяка колишньому Головному лікарю Вайсбергу Юрію який зміг створити чудовий колектив та зі звичайного обласного пологового будинку створити взірцевий перинатальний центр, а також велике дякую теперішньому керівнику Астрейко Олені, яка продовжую нелегку але надзвичайно важливу і добру справу.

20.01.2022

default image

Хочу висловити щиру вдячність всім працівникам ЖОПЦ за їх професіоналізм, людяність, дбайливість. Це особливо цінно у такий непростий час! Я приїхала народжувати з Харкова і зустріла в Перинатальному центрі не тільки пешокласну медичну допомогу, а і щиру турботу та підтримку. З вашою допомогою 19.09.22 народились наші хлопчики двійнята. Це незабутньо!

Особливо хочу подякувати лікарям Заіці Ларисі Володимирівні, Тищенко Марині Юріївні, Маньковькій Інні Миколаївні, Скородинській Наталії Олександрівні, Портянко Юлії Володимирівні, лікарю відділення патології вагітносі Інні Сергіївні, лікарям неонатологам (Ользі Юріївні та іншим лікарям, що з нами працювали, яких, нажаль, не знаю поіменно) лікарям анастезіологам.

Також дуже вдячна медсестрам Клевон Ользі, Сичук Ользі, Павленко Олені Володимирівні, Постой Наталії, Присяжнюк Наталії.

Щиро дякую працівникам харчового блоку за їх привітність, турботу, дуже смачну їжу!

Бажаю всім співробітникам ЖОПЦ міцного здоров'я, щастя та подальших успіхів у такій непростій справі!

З повагою, Оксана Покліпач та вся наша родина.

Покліпач О.О. Харків 06.10.2023

default image

Слава Україні! Я, Оверчук Л.В народила в Перинатальному дві дитини, дуже задоволена медперсоналом, а особливо доктором Єфіменко Оксана Миколаївна спеціаліст вищої категорії, фахівець своєї справи, і видно що любить свою роботу, Оксана Миколаївна, я вам бажаю успіхів в роботі і легкої праці, щоб ваші золоті ручки такі маленькі , але скільки праці виконують ніколи не боліли.
В Перинатальному центрі міста Житомира працюють найкращі спеціалісти і найкращі фахівці своєї справи. Рекомендую всім хто зараз читає коментар , і щоб передали знайомим , що в Перенатальному найкращий підхід до діток, такий нагляд і увагу яку приділяють ви ніде не знайдете. Мирного неба всім! Будьте здорові!

Людмила Житомир 06.10.2023

default image

Народжувала у січні 2022 року і це був найкращий день мого життя.Завдяки команді лікарів,анестезіологів,медсестер в реанімації,а потім і у відділенні,лікарів по догляду за малюками,педіатрам,дитячим медсестрам я вийшла задоволена на всі 100%.Відношення достойне,чуйне,дбайливе,з розумінням до всього що потрібно мамі і малюку.Йшла впевнено не переживаючи за своє здоров'я і дитинки завдяки моїм лікарям Астрейко Олені Володимирівні,Радкевич Наталії Яківні,також гінекологу Портянко Юлії Володимирівні.Заідяуи їх професіоналізму я щаслива жінка і мама здорової дитини.Якщо народжувати,то тільки з ними.

Леонець Ганна Житомир 06.10.2023

default image

Хочу подякувати персоналу за професійну роботу та сумлінне виконання своїх обов'язків)
Особливо велика вдячність лікарю Самчук Оксані Вікторовні за професіоналізм та людяність.
Вона не тільки хороший лікар,а ще й чуйна та доброзичлива людина.
Лікар за покликанням а не тільки по диплому!!!

Гришанович Ірина Сергіївна Бердичів 06.10.2023

 

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту