Ведення вагітності та медична допомога при пологах в умовах воєнного стану

Ведення вагітності та медична допомога при пологах в умовах воєнного стану

До уваги вагітних:

Вагітні, які переїхали у Житомирську область через бойові дії, а також вагітні Житомирської області можуть отримати необхідну їм медичну допомогу в обласному перинатальному центрі. Місце реєстрації чи проживання при цьому немає значення.
* Незалежно від терміну вагітності, а також того, чи ставала вагітна раніше на облік – вона може обрати поліклінічне відділення нашого закладу
* Та отримати весь перелік необхідних послуг – від розробки індивідуального плану ведення вагітності до необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстеженьЦі послуги надаються амбулаторно та безкоштовно. Якщо пацієнтка потребує госпіталізації, гінеколог направляє її в стаціонар перинатального центру, якій працює в повному об’ємі в безпечних приміщеннях для матері та дитини..
* Щоб знайти нас, зателефонуйте до поліклінічного відділення перинатального центру за телефоном: 068 792 92 60.
* Поліклінічне відділення працює у робочі дні з 9.00 до 15.00. (Вихідні дні – субота, неділя) Звернутися можна без направлення.
На пологи породіллі потрібно брати при можливості – посвідчення особи, обмінну карту, речі індивідуального користування для себе та дитини на час перебування у лікарні. Якщо жінка немає чогось з вказаного переліку – їй не відмовлять у наданні медичної допомоги та забезпечать всім необхідним.
Жодних благодійних внесків не потрібно. Все необхідне – і ліки, і медичні вироби – входить у безоплатний пакет послуг.

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту