День передчасно народженої дитини

День передчасно народженої дитини

Щорічно 17 листопада в світі відзначається день передчасно народженої дитини. Кожна 10 дитина в світі народжується передчасно. Недоношена дитина потребує особливої уваги та догляду як з боку лікарів, так і з боку батьків, спеціалізованого обладнання та сучасних підходів до лікування.

Це все забезпечується в КНПП «Обласний перинатальний центр» ЖОР.

Для запобігання переохолодженню застосовують кювези або системи обігріву. Але при цьому ми пам’ятаємо, що найкращий спосіб допомогти «поспішайкам» регулювати температуру – вважається метод кенгуру, в якому безпосередню участь приймають батьки.

Одним із важливих моментів є вигодовування недоношених дітей, яке має свої особливості. Можливість грудного вигодовування, яке беззаперечно є пріоритетним, вирішується через врахування гестаційного віку, ступеня зрілості та загального стану дитини. В перинатальному центрі застосовуються найсучасніші технології для забезпечення народження «ранніх пташок», дихальної підтримки, дозрівання центральної нервової системи, функціонування систем кровообігу, травлення, обміну речовин, що дає можливість допомогти нашим «поспішайкам» з’явитися на світ, поступово набратися сил та піти додому в адаптованому стані на радість батькам.

Сьогодні ми вітаємо всіх передчаснонароджених дітей, які народились у всіх перинатальних центрах України!

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту