Відділення інтенсивної терапії новонароджених тепер оснащене «кнопками екстреного» виклику медперсоналу

Відділення інтенсивної терапії новонароджених тепер оснащене «кнопками екстреного» виклику медперсоналу

Наближення до Нового року, завжди асоціюється з початком чогось нового, початком змін. Так і у нашому КНП «Обласний перинатальний центр» ЖОР нічого не стоїть на місці. Тепер тривале перебування дітей у Відділенні інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН), більш комфортне і для мам і для їх малюків. Нові палати сумісного перебування матері та дитини в умовах ВІТН були створені для того, щоб діти, які потребують інтенсивного спостереження та лікування, мали змогу також отримувати і материнські любов та піклування, що є не мало важливим у виходжуванні таких дітей.

Ці палати оснащені всім необхідним та відповідають особливим вимогам: пульсоксиметри, реанімаційні столи та кувези, інфузомати, апарати неінвазивної штучної вентиляції легень, а також всі чотири палати обладнані «тривожними» кнопками, натиснувши на які, в разі виникнення певних критичних станів дитини, сигнал подається безпосередньо на медсестринський пост, що дозволяє зреагувати на протязі 30 сек. Це нововведення запроваджено для дітей на етапі видужання,як проміжний етап перед переведенням до відділення неонатального догляду.

Материнський зв’язок є дуже сильним і присутність матері біля дитини має позитивний ефект, малюки спокійніші, швидше адаптовуються, легше переносять маніпуляції. Тепер це стало доступним у нашому Центрі.

Вітаємо Вас з наступаючими Новорічними святами та бажаємо також нових звершень та досягнень.

З повагою КНП «ОПЦ» ЖОР.

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту