Вдячність Americares Foundation, UA Brokers Without Borders та БФ «Крила надії»

Подяка міжнародному благодійному фонду «Місія в Україну»

Житомирський обласний перинатальний центр отримав дороговартісні ліки для немовлят від Americares Foundation, UA Brokers Without Borders та БФ «Крила надії». Надіслані медичні препарати дозволять рятувати життя дітей відділення інтенсивної терапії новонароджених, через яке щорічно проходять більше 200 немовлят,та новонароджених відділення неонатального догляду та другого етапу виходжування новонароджених. Окрім того, щороку у відділенні неонатального догляду та другого етапу виходжування новонароджених Житомирського перинатального центру виходжується близько 200 недоношених малюків . Близько 25% недоношених дітей мають апное, яке найчастіше починається у перший день — після народження.

В нашому закладі за рік народилось 1494 маленьких українців , які , крім любові та догляду своїх батьків , потребують ще обстежень, профілактичних чи лікувальних заходів з боку медичних працівників для того, щоб вони виросли здоровими розумними та сильними.

Одна з небезпечних хвороб, яка зустрічається у новонароджених, це геморагічна хвороба новонародженх (ГХН). Americares Foundadion, UA Brokers Without Borders та БФ «Крила Надії» надали потрібний нам препарат для профілактики та лікування цієї хвороби. Вітамін К1 (Канавіт) вводиться в першу добу після народження одноразово всім новонародженим для профілактики геморагічної хвороби новонародженого (ГХН) та лікування кровотеч, що зумовлені зниженим згортанням крові, спричиненим гіповітамінозом або авітамінозом К1.

Добутамін – кардіоселективний симпатоміметик , використання якого доцільно в багатьох випадках лікування серцевої недостатності та міокардіальної дисфункції у новонароджених.

Також закладу була передана пейона (кофеїну цитрат), життєвонеобхідний препарат для лікування та попередження зупинки дихання у особливо вразливих пацієнтів – передчасно народжених немовлят.

Усі лікарські засоби є актуальні та життєво необхідні для наших маленьких пацієнтів. Дякуємо за турботу про наших малюків, сподіваємося на подальшу співпрацю.

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту