Подяка за благодійну допомогу

Подяка за благодійну допомогу

За час агресії росії наш Перинатальний центр зазнав ракетного удару. Це сталось в перші дні війни, 01.03.2022 року.

Від авіа  удару постраждала будівля Центру, обладнання, комунікації та ін. Кардинально змінились умови роботи та умови перебування пацієнтів в закладі. Всю роботу ми змушені були перенести в підвальне приміщення. Це зроблено для забезпечення збереження життя і здоров’я роділь, немовлят та персоналу. Ми продовжуємо лікувати, рятувати життя та допомогати з’являтися на світ новим жителям вільної України. За останні два місяці на світ з’явилося 165 немовлят, а із 24 передчасно народжених – 5 дітей до 1,5 кг. Для виходжування таких діток потрібні значні кошти.

За час війни багато вітчизняних та іноземних організацій та фізичних осіб надали благодійну допомогу як грошовими коштами так і в натуральній формі, це і медична апаратура, медикаменти, перев’язувальні матеріали, медичні товари, продукти харчування, засоби гігієни, постільна білизна, одяг для немовлят, памперси, дитяче харчування та інше.

Дякуємо всім хто не залишив нас на одинці у ці тяжкі часи.

ТОВ «Анналанд-Логістік», БО «Фонд Віктора Пінчука», ТОВ «Хьорбігер сервіс Україна», Gatun Arkitekter AB. Word giass gymnastics LLC 630 Columbia, ВГО «Асоціація неонатологів України», ВБО «Благодійний фонд Родини Жербівських», IDA Foundation, ПП «Євродім Комфорт», БФ Шпиталь ім. Митрополита Шептицького Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, КНП «ЦПМДСД», Поліський національний університет, United Nationals Children’s Fund, ФОП Зукін В.В., ТОВ «Прагматік Плей Україна», ФО Зукін В.Д., Lokomotive Pirna Hanabollgmb, БФ «Заложники Чорнобиля», ТОВ «Подорожник», УХМ «Вефіль», БО «Успішна», Міністерство з надзвичайних ситуацій, Польський червоний хрест, Жіночий ветеранський рух «VETERANKA», Волонтери та фізичні особи.

Слава УкраЇні та її героям!!!!

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту