Оновлене пологове відділення у Житомирському перинатальному центрі

Оновлене пологове відділення у Житомирському перинатальному центрі

У Житомирському перинатальному центрі відкрили оновлене пологове відділення на яке витратили 1 мільйон 680 тисяч гривень.

Це відремонтована операційна та 7 пологових залів. У першої пацієнтки з Олевська Лілії Ковальчук за допомогою цього обладнання відслідковують стан плоду:

«Це допомагає забезпечити себе більш спокійні пологи. Бути більш спокійнішою, бо всяке може бути. Знати, що ти у безпеці і твоя дитинка також».

 

Акушерка Оксана Потенко каже:

«Монітор у нас показує серцебиття дитини , який можна постійно під час пологів контролювати, для того щоб знати стан дитини і як себе почуває плід».

Це ресепшн. Тут відслідковують розвиток пологової діяльності у жінок.

Завідувачка пологового відділення Олена Астрейко розповідає:

«Тут робоче місце всієї робочої зміни лікарів і середнього медичного персоналу . Пологове відділення повністю комп’ютеризоване. Є апаратура стеження внутрішньоутробного плоду , яка із пологових залів всі сигнали транслює на монітор. Тобто перебуваючи на посту можна відслідкувати внутрішньоутробний стан плоду. Якщо відбуваються якісь зміни, страждання дитини при народженні, то спрацьовує алярм – звуковий сигнал, який оповіщає, що в даному родзалі є проблеми».

«Бригада чи бригади, які працюють з нашими пацієнтами сьогодні, ще отримали певну долю безпеки за правильно проведені і успішні пологи», – каже Юрій Вайсберг, головний лікар обласного перинатального центру.

«Потратили на це відділення 1 млн. 680 тис. грн. Це спецфонд перенатального центру це 1 млн. з обласного бюджету ну і кошти благодійників», – коментує голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

В пологовому відділенні встановлено сучасну електронну систему «Доктор Елікс», за допомогою якої історія пологів ведеться в електронному вигляді.

Посилання: Телеканал UA

Вам також має сподобатись...

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту