Відділення сумісного перебування матері та дитиниЕйсмонт Оксана Василівна

Завідувачка відділення сумісного перебування матері та дитини.

Лікар акушер-гінеколог І кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи за спеціальністю 15 років.

 

Відділення сумісного перебування матері та дитини розраховано на 35 ліжок, створені умови для якісного надання медичної допомоги, ефективного лікування, комфортного перебування матері та дитини. Всі палати індивідуальні, передбачають спільне перебування породіллі та новонародженого з перших днів життя.

Також у відділенні наявні палати сімейного типу, де є умови для перебування партнера, який може допомагати породіллі цілодобово, брати активну участь в догляді за немовлям та матір’ю після пологів.

Основний принцип роботи відділення – доброзичливе ставлення до матері та дитини, надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної допомоги породіллям, згідно з клінічними протоколам та наказами МОЗ України за сучасними перинатальними технологіями.

Весь персонал регулярно проходить тренінги по підтримці та навчанню породіль грудному вигодовуванню новонароджених, згідно 12 принципів грудного вигодовування.

Всі жінки знаходяться під цілодобовим спостереженням медичного персоналу та мають можливість отримувати консультації кваліфікованих спеціалістів з питань: післяпологової контрацепції, труднощів грудного вигодовування, психотерапевта. При потребі є можливість дистанційного консультування з іншими спеціалістами.

У відділенні активно вивчаються та впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування післяпологових ускладнень, досвід роботи кращих лікувально-профілактичних закладів щодо сучасних технологій надання медичної допомоги, згідно принципів доказової медицини.

Весь персонал чітко дотримується правил етики та деонтології.

Виписка породіль з немовлятами, за відсутності ускладнень, проводиться на 2-3-тю добу після пологів, на 4-5-ту добу після операції кесарський розтин.

Наша мета – здорова мама-здорова дитина. Саме тому всі жінки отримують не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки після пологів.

Ми допомагаємо жінкам залишатися здоровими, щасливими, красивими, зберегти та примножити жіноче здоров’я!

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту