Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапіїРадкевич Наталя Яківна

Завідувачка відділенням
Лікар анестезіолог вищої категорії
Стаж роботи 40 років
Пройшла підготовку на курсах ВООЗ з науково-доказової медицини
Читайте також статтю завідувачки: Знеболення пологів

 

Більшість лікарів у відділенні мають вищу та першу кваліфікаційні категорії та великий досвід роботи.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії

Через відділення впродовж року проходять близько 600 пацієнток, які відносяться до групи високого ризику. Це вагітні жінки та породіллі з тяжкою акушерською та екстрагенітальною патологією, післяопераційні хворі.

У відділенні проводяться всі сучасні методи знечулення нормальних та патологічних пологів і акушерських операцій – інтубаційний, внутрішньовенний наркози, спінальна, епідуральна анестезія.

За рік проводиться близько 900 наркозів переважну більшість яких складають нейроаксіальні методи анестезії. 80% операцій кесарського розтину проводяться під спінальною та епідуральною анестезією.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапіїДля спінальної анестезії використовується гіпербарічний розчин маркаїну (Astra-Zeneka). Пропофол-анестетик вибору при тотальній внутрішньовенній анестезії з інтубацією трахеї. З 2012 р. застосовується інгаляційний ендотрахеальний наркоз севораном з контролем глибини анестезії за допомогою BIS-монітору.

15-16% пологів знеболються методом епідуральної аналгезії. Для епідуральної анестезії та аналгезії застосовується напропін, як найбільш безпечний місцевий анестетик в акушерстві.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапіїВикористовуються різні режими регіонарної аналгезії пологів: болюсна техніка, подовжена епідуральна інфузія, “мобільна” епідуральна та комбінована спінально- епідуральна анестезія.

Всі методи анестезії проводяться з суворим дотриманням прийнятих у світовій практиці протоколів за принципами доказової медицини.

При проведенні інтенсивної терапії та анестезії активно використовується сучасний неінвазивний моніторинг (ЧСС, АТ, ЕКГ, ЧД, SpO2 ) життєво важливих функцій.

Відділення оснащене сучасною дихальною (апарати для ШВЛ – T-bird Vela, Newport), апаратом для проведення інгаляційного наркозу Siesta I TS, та слідкуючою апаратурою (монітори ЮМ-300, капнограф-пульсоксиметр Novametrix-7100, ВР монітор).

З методів еферентної терапії використовується плазмаферез апаратом Гемос-ПФ.

Лікарями відділення проводиться консультативна робота в межах міста та області з питань анестезії та інтенсивної терапії в акушерстві.

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту