Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційноюТищенко Марина Юріївна

Завідувачка відділення
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Стаж роботи 27 років
Має підготовку на курсах ВООЗ з науково-доказової медицини
Читайте також статтю завідувачки: Партнерські пологи

 

У відділенні працюють лікарі першої та вищої категорії, які володіють навичками, необхідними для надання невідкладної допомоги матері та дитині.

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційноюУсі пологові зали у відділенні – індивідуальні, укомплектовані необхідним сучасним обладнанням для надання висококваліфікованої допомоги матері та дитині.

Температурний режим підтримується на рівні, не нижчому 25°С, що є оптимальним для новонародженого. Близька людина, яку обирає жінка, може бути присутньою та допомагати в пологах. До 80% пологів, що відбуваються в нашому центрі – партнерські.

Для зменшення болю під час перейм в 1 періоді пологів використовується м’ячик для фітнесу, шведська стінка для зменшення навантаження на хребет під час перейм. Існує пологовий зал, оснащений ванною-джакузі, використання якої в період перейм дозволяє роділлі розслабитися, зменшити больові відчуття.

Пологові зали обладнані кардіомоніторами для динамічного спостереження за внутрішньоутробним станом плоду. Також завдяки фонду В.Пінчука у відділенні працює фетальний кардіомонітор, який має змогу не лише спостерігати за внутрішньоутробним станом плоду під час пологів, але й письмово зафіксувати порушення серцебиття плоду та своєчасно вирішити питання про метод розродження, що допомогає знизити показники захворюваності новонароджених та перинатальної смертності.

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційноюКожен пологовий зал обладнаний повним комплектом сучасного обладнання для надання невідкладної допомоги новонародженому (реанімаційним столом для новонародженого з лампою променевого тепла, з датчиком контролю температури поверхні тіла новонародженого та подачею кисню, дитячим відсмоктувачем та реанімаційними наборами для новонароджених, як доношених так і недоношених).

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційною

Для виключення другого періоду пологів, або для екстреного розродження в другому періоді в інтересах плоду використовується вакуум-екстрактор з силіконовими чашками для доношених та недоношених плодів.

Переважна кількість пологів проходить вертикально, за допомогою спеціального стільця. Але, якщо жінка відчуває дискомфорт, то в пологовому залі нашого центру є ліжко, яке дозволяє трансформувати його таким чином, щоб жінці було максимально комфортно.

Після пологів дитина знаходиться на грудях матері в пологовому залі дві години, що сприяє збереженню “теплового ланцюга”, заселенню дитячого організму сімейною флорою та ранньому початку грудного вигодовування.

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційноюУ відділенні проводяться операції планового та ургентного кесарського розтину, з використанням сучасних гіпоалергенних шовних матеріалів, що розсмоктуються. Операційна оснащена сучасним операційним столом, хірургічним інструментарієм та камерою для підтримки стерильності за рахунок ультрафіолетового випромінювання.

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційноюПід час кесарського розтину новонароджена дитина викладається на груди батькові, чи іншому члену сім’ї. У випадку кесарського розтину з застосуванням спинальної анестезії є можливість контакту дитини з матір’ю та прикладання немовляти до грудей ще під час операції. Жінкам із рубцем на матці після операції кесарського розтину надається можливість народжувати природними пологовими шляхами. У кожному конкретному випадку план ведення пологів вирішується консиліумом лікарів.

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту