Відгуки

Баталіна Лілія

Народжуємо у Житомирському Обласному Перинатальному Центрі вже 3-й раз😉
Свого первістка народжувалися в 2015 році по швидкій. Все було для нас вперше, але підтримка лікарів і особливо акушерки Юлії, яка вела нас до самого народження синочка, незважаючи на закінчення своєї зміни!
Пологи відбулися прекрасно і ми зустрілися зі своїм первістком.
Післяпологовий час ми були всі втрьох в палаті, в яку, тільки закричить малюк, постійно прибігали чергові медсестри, щоб допомогти новоспеченим батькам🙈
У 2019 році дівчинку свою необдумуючи ми також народжували в цьому центрі, але на цей раз ми вимушені були лягти в патологічне відділення на 37-му тижні, так як в мене був пісарій, і при знятті його (знімали вже у самому центрі на огляді) могли початися передчасні пологи. Але доця наша народилася рівно у визначений лікарем термін!
3 тижні я пролежала в патології:
– окрема палата: душ, умивальник, холодильник, телевізор ( скільки я серіалів за цей час передивилася😅)
– їжа дієтична, але смачна
– постійно заходили лікарі, медсестри, запитували як самопочуття
– при центрі – були курси для вагітних, майбутніх мам
– організація поїздки вагітних в центр Житомира на музичний концерт і роздача подарунків для малюків
– прибирання кожен день – все настільки було стерильним🤗
– ще з перших пологів запам’ятався їхній чай і булочка з маслом🥯

Пологи пройшли чудово, разом народжували з чоловіком.
Палата красива і комфортна. Лікарі всі привітні і такі вже рідні.

На 3-ті пологи (у 2021 році) ми також за тиждень до пологів лягли в патологію, так як ( ми з м.Буча Київської області) і пологи 3-ті можуть бути швидкі. Вже ті самі знайомі прекрасні люди, які впізнають тебе по фамілії😍
Пологи пройшли прекрасно – у нас 3 дитина (хлопчик). Лікарям, акушерам, персоналу величезне дякую від усієї нашої родини за їхню працю і турботу😙.
Окрема величезна подяка колишньому Головному лікарю Вайсбергу Юрію який зміг створити чудовий колектив та зі звичайного обласного пологового будинку створити взірцевий перинатальний центр, а також велике дякую теперішньому керівнику Астрейко Олені, яка продовжую нелегку але надзвичайно важливу і добру справу.

Лілія Баталіна
Буча
20.01.2022

Зубрієнко В.С.

Хочу висловити безмежну вдячність персоналу і лікарям реанімаційного відділення інтенсивної терапії новонароджених. Дякую Вам за ваші золоті руки, добрі серця, за те, що Ви рятуєте таких беззахисних, маленьких крихіток, якою народилася моя донечка. Дай Вам бог здоров’я, сили і наснаги. З повагою мама Зубрієнко В.С.

08.09.2020

Білобров А.О.

Я, мама Білобров А.О. щиро вдячна всьому персоналу відділення інтенсивної терапії новонароджених, за турботу, доброту та відданість своїй справі. Я народила недоношеного хлопчика на 33 тижні вагітності і завдяки професіоналізму персоналу, нас перевели у відділення виходжування. Вдячна за таке ставлення до мене та мого синочка. Ви дійсно професіонали своєї справи, які рятують маленькі життя. З повагою та щирою, безмежною вдячністю Білобров А.О.

08.09.2020

Гаврилюк Лілія Олександрівна

Я, Гаврилюк Лілія Олександрівна, хочу залишити позитивний відгук про свого лікуючого лікаря та перинатальний центр. Лікарі добре ставляться до пацієнтів і завжди дослухаються до моїх вимог. Загалом чудовий колектив. Кращих немає. Буду народжувати у Вас! Рекомендую!

29.07.2020

Вильхова Екатерина Юрьевна

Я, Вильхова Екатерина Юрьевна, хочу оставить положительный отзыв о Перинатальном центре патологическом отделении. Уже больше месяца я нахожусь в этой клинике под пристальным наблюдением замечательного персонала. У меня предлежание плаценты и несколько раз были кровянистые выделения. Когда такое случалось, персонал действовал очень профессионально. Была очень оказана своевременная помощь! Несмотря на то, что до плановой операции еще около месяца, я уверенна, что находясь в таких условиях, со мной и моим ребёночком всё будет отлично! Особую благодарность хочу выразить Хмелёвской Надежде Васильевне, она очень внимательная и чувствуется, как сильно любит свою работу! Также она умеет подбодрить и успокоить, что для нас беременных очень важно. Всегда ответит на все интересующие вопросы. Также Леся Валентиновна очень переживает за всех пациентов в палате и готова оказать своевременную помощь. И конечно же, я благодарна заведующей Заике Ларисе Владимировне. Она как мне показалось «живёт» этой работой! Но несмотря на занятость, всегда готова отвечать на вопросы пациентов. Сама я в этом убедилась! Я была под полным впечатлением, когда в конце рабочего дня Лариса Владимировна с добротой ответила на все интересующие меня вопросы. Она сумела меня поддержать и подбодрить. Уверенна, что именно благодаря такой заведующей в отделении полный порядок. Персонал весь замечательный от врачей до санитарок! Ещё меня восхитили все акушерки. Они ставили очень много капельниц и несмотря на то, что у меня очень тяжело найти вены, они их находили и попадали с первого раза. Это говорит о высоком уровне профессионализма. Санитарки всегда своевременно выносили судно, когда я не вставала. Со столовой всегда предлагали еду, если нужно было, то приносили. Хотя я никому ничего не платила! В отделении очень чисто и уютно! Один минус ужасное питание! Хотя персонал к этому не имеет никакого отношения.

28.07.2020

Гергило Т.В.

Від усього серця хочеться подякувати колективу відділення постінтенсивного догляду та  виходжування новонароджених за дбайливу працю. Величезне спасибі завідуючій відділенням Смоляр Майї Миронівні, за її чуйне серце і любов до дітей за її відповідальність до своєї роботи. Також велике спасибі медичним сестрам за вміле ставлення до маленьких пацієнтів. З повагою Гергило Т.В.

01.07.2020
12345...10...»

Написати відгук