Допомога Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива

Житомирський обласний перинатальний центр є партнером БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» з 2008 року і ми щиро вдячні за допомогу та підтримку, яку отримували всі роки нашої співпраці.
Завдяки Фонду в перинатальному центрі було створено та оснащене унікальне відділення по виходжуванню недоношених та хворих новонароджених «Колиски надії». За роки існування в даному відділенні проліковано майже 3500 немовлят.
БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» всі роки співпраці допомагає утримувати дороговартісне обладнання, проводити сервісне обслуговування, поточний ремонт.
Війна, яка принесла в Україну багато людського горя, зруйнувала наше життя, наші мрії, але не зруйнувало наше майбутнє – майбутнє вільної України.
Завдяки допомозі та турботі нашої держави, партнерів ми відновлюємося, продовжуємо працювати та рятувати життя наших жінок та немовлят – майбутнє України.
Житомирський перинатальний центр зазнав руйнувань з боку агресора. Всі відділення центру розпочали працювати в укритті. А для забезпечення повноцінної та якісної медичної допомоги в бомбосховище необхідно було провести подачу кисню.
Одним з перших, хто   надав допомогу був БО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Завдяки фінансовій допомозі Фонду відновлена на сучасному рівні система киснепостачання, яка життєво необхідна для роботи закладу  та безпечна для пацієнтів і персоналу.
Забезпечено постачання кисню в укриття, що дало змогу працювати відділенню інтенсивної терапії новонароджених, акушерської реанімації, пологовим залам та операційним  під час повітряної тривоги та бомбардувань.
Ми щиро вдячні за допомогу.
Україна непереможна! Слава Україні!

Укриття. Реанімаційний зал.

Укриття. Операційна (реанімаційне місце)

Укриття. Реанімаційне місце у відділені анстезіології та інтенсивної терапії

  

ВІТН. Реанімаційні зали

ВІТН. Палата сумісного перебування