Відділення сумісного перебування матері та дитини

img-0130
Ейсмонт Оксана Василівна

Завідувачка відділення сумісного перебування матері та дитини.

Лікар акушер-гінеколог І кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи за спеціальністю 15 років.

 

Відділення сумісного перебування матері та дитини розраховано на 35 ліжок, створені умови для якісного надання медичної допомоги, ефективного лікування, комфортного перебування матері та дитини. Всі палати індивідуальні, передбачають спільне перебування породіллі та новонародженого з перших днів життя.

 

img_0136

img_0144

img_0150

img_1436

 

Також у відділенні наявні палати сімейного типу, де є умови для перебування партнера, який може допомагати породіллі цілодобово, брати активну участь в догляді за немовлям та матір’ю після пологів.   

Основний принцип роботи відділення – доброзичливе ставлення до матері та дитини, надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної допомоги породіллям, згідно з клінічними протоколам та наказами МОЗ України за сучасними перинатальними технологіями.

Весь персонал регулярно проходить тренінги  по підтримці та навчанню породіль грудному вигодовуванню новонароджених, згідно 12 принципів грудного вигодовування.

nik_0639 nik_0618

Всі жінки знаходяться під цілодобовим спостереженням медичного персоналу та мають можливість отримувати консультації кваліфікованих спеціалістів з питань: післяпологової контрацепції, труднощів грудного вигодовування, психотерапевта. При потребі є можливість дистанційного консультування з іншими спеціалістами.

У відділенні активно вивчаються та впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування післяпологових ускладнень, досвід роботи кращих лікувально-профілактичних закладів щодо сучасних технологій надання медичної допомоги, згідно принципів доказової медицини.

Весь персонал чітко дотримується правил етики та деонтології.

Виписка породіль з немовлятами, за відсутності ускладнень, проводиться на 2-3-тю добу після пологів, на 4-5-ту добу після операції кесарський розтин.  

Наша мета –  здорова мама-здорова дитина. Саме тому всі жінки отримують не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки після пологів.

Ми допомагаємо жінкам залишатися здоровими, щасливими, красивими, зберегти та примножити жіноче здоров’я!

img_1450