Увага!

В зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції (загроза життю людини!!!)в перинатальному центрі розроблено комплекс  заходів  по захисту від інфекції вагітних, роділь, породіль та новонароджених (за наказом ОПЦ № 20-Адм від 12.03.20р.):

1. До відвідування в пологовий стаціонар допускається  лише одна особа за вибором  породіллі на весь період перебування в закладі, яка буде значитись в списках  в приймальному відділенні.

2. Визначений відвідувач буде допускатись до відділень пологового стаціонару за паспортними даними, після вимірювання температури тіла,визначення відсутності ознак ГРЗ, обробки рук антисептиком, вдягання маски та бахіл в приймальному відділенні центру. Також необхідно мати при собі результат флюорографії   (дійсний 6 місяців).

3. До відвідування новонародженої дитини , яка знаходиться у відділенні дитячої реанімації або на ІІ етапі виходжування, допускаються лише один з батьків дитини з дотриманням вимог перерахованих в п.2

4. При зверненні вагітної до приймального відділення на госпіталізацію в фільтр допускається тільки вагітні з паспортом, обмінною карткою, в масці та бахілах після обробки рук антисептиком. Супроводжуючі особи очікують за межами приймального відділення.                                                              5.  В поліклінічне відділення на обстеження до спеціалістів допускаються вагітні з одягненою маскою та в бахілах, після обробки рук антисептиком . Супроводжуючі особи очікують за межами поліклінічного відділення .

Адміністрація ОПЦ

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту