Увага!

В зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції (загроза життю людини!!!)в перинатальному центрі розроблено комплекс  заходів  по захисту від інфекції вагітних, роділь, породіль та новонароджених (за наказом ОПЦ № 20-Адм від 12.03.20р.):

1. В поліклінічне відділення на обстеження до спеціалістів допускаються вагітні з одягненою маскою та в бахілах, після обробки рук антисептиком . Супроводжуючі особи очікують за межами поліклінічного відділення.

2.Визначений відвідувач  буде допускатись до відділень пологового стаціонару за паспортними даними, після вимірювання температури тіла,визначення відсутності  ознак ГРЗ,обробки рук антисептиком , вдягання маски та бахіл в приймальному відділенні центру. Також необхідно мати при собі результат флюорографії (дійсний 6 місяців).

3. До відвідування новонародженої дитини , яка знаходиться у відділенні дитячої реанімації або на ІІ етапі виходжування, допускаються лише один з батьків дитини з дотриманням вимог перерахованих в п.2

4. При зверненні вагітної до приймального відділення на госпіталізацію в фільтр допускається тільки вагітні з паспортом, обмінною карткою, в масці та бахілах після обробки рук антисептиком. Супроводжуючі особи очікують за межами приймального відділення. 5. До відвідування в пологовий стаціонар допускається  лише одна особа за вибором  роділлі на весь період перебування в закладі, яка буде значитись в списках  в приймальному відділенні.

Адміністрація ОПЦ

Незабаром стане доступна послуга онлайн-запису на прийом, а доки Ви можете:

Перейти до вмісту